Kedves Szülők!

2018. április 26-án (csütörtök) nevelés nélküli munkanap lesz az óvodában. Ezen a napon az óvoda zárva tart!

Megértésüket köszönjük!

Kedves Szülők!

Március 12-én (hétfő) lesz a fotózás az óvodában. Czakó Balázs szabadtéri fotózást tervez, ezért ünneplő ruha nem szükséges. Rossz idő esetén március 14-én (szerda) lesz a fotózás.

Kedves Szülők!

Amennyiben még nem rendelkeztek adójuk 1%-ával, úgy kérjük, az idei évben ajánlják fel óvodánk alapítványának. Az óvoda udvari játékait szertnénk bővíteni. Kérjük, hogy tanácstalan rokonait, munkatársait is kérje az általunk megadott adószám támogatására.

Zöldkert Óvoda Gyermekeiért Alapítvány
Adószám: 18867741-1-17

Köszönettel: Zöldkert Óvoda óvodásai és dolgozói

Kedves Szülők!

2018. február 3-án (szombat) szerepelni megyünk Mözsre a nagycsoportos táncosokkal a Sváb bálba. Fiúknak: fekete nadrág, cipő, lányoknak: táncos cipő, harisnya, hajgumi. Találkozás: lányoknak: 18:00-kor, fiúknak: 18:40-kor a mözsi Művelődési Házban. Kérjük jelezzék, ha nem tudnak részt venni a programon!

Köszönettel: óvó nénik